Ülke çapında eşya depolama hizmetleri yoğun bir şekilde yayılmıştır. Özellikle 2015 yılından itibaren ortaya çıkan kentsel dönüşüm ile bu hizmet popüler olmuştur. Birçok evden eve nakliyat firması daha önce sundukları fakat pek fazla aktif olmadıkları depolama hizmetlerinde büyük bir yoğunluk oluşturdu.

Eşya Depolama Hizmetleri Taşımacılık Sektöründe Zirvede

Eşya Depolama
Eşya Depolama

Profesyonel depolama hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bir şekilde bizlerle bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerinde depolama hizmetlerimiz mevcuttur.

2021 yılı itibari ile eşya depolama hizmetlerinde en çok tercih edilen firma olduğumuzu biliyor muydunuz?

Depolama sektöründe öncü olan ve yenilikleri ile tüm sektördeki rakiplerinden bir adım önde olan bir firmayız. Gururla bunu tüm sitelerimiz ve sosyal medya ağlarımızda paylaşıyoruz. Timuroğlu eşya depolama ailesi olarak sizleri de aramızda görmek ve ticari hatta bu işlemlerde ortak çalışmak isteriz.

Yaz Ayına Özel Kampanyalarla Depolama Hizmetleri

2021 Yılında devam eden hastalıklardan dolayı insanların en çok tercih ettiği hizmetlerden biri; depolama hizmetidir. Büyük şehirlerden kaçışlarla beraber yoğun bir talep oluşmaktadır. Sizerde firmamızdan profesyonel taşımacılık destekleri alabilrsiniz. Hemen depolama imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz

Profesyonel Eşya Depolama

Profesyonel eşya depolama hizmetleri ile ilgili olarak; firmamız her türlü nakliyat ve depolama hizmetlerinde sizlere destek vermektedir. Depolama alanlarımız ile ilgili aşağıda bulunan yazımızı inceleyebilirsiniz.

Eşya depolama ihtiyacınız mı var?, Eşyalarınızı ne zamana kadar depolanacak?,  Aylık depolama kira bedeli ne kadar?, Depolama alanlarında rutubet nem var mı?

Yukarıda belirtilen tüm soruların cevaplarını bu sayfamızdan gönül rahatlığı ile bulabilirsiniz. Eşya depolama hizmetlerinde en iyi olan Timuroğlu depolama şirketi ile tüm ev depolama hizmetlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İstanbul’un birçok lokasyonunda depolama ihtiyacınızı rahatlıkla karşılamaktayız.