Türkiye’nin her yerinde profesyonel ve kurumsal İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri sunan Timuroğlu nakliyat, 1956 yılından bu yana İstanbul Evden Eve Nakliyat sizlere taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Evden eve sektöründe geniş araç filosu ve uzman kadroya sahip olan

Timuroğlu nakliyat, yılların verdiği tecrübeyi de birleştirerek taşımacılık alanında oldukça ilerlemiştir. Sizde firmamızın tüm hizmetlerinde faydalanarak ev taşımacılığında zahmetsiz ve sorunsuz bir taşıma işlemine sahip olabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

Profesyonel ev taşımacılığında her zaman sigortalı hizmet sunan firmamız sizlere Türkiye’nin en önemli sigorta firmalarından biri olan güvencesi ile sigorta işlemlerini gerçekleştirmektedir. Firmamız özellikle sigorta hizmetlerinde tüm eşyalarınızı detaylı bir şekilde sigortalayarak ilerleyen süreçlerde oluşabilecek kazalara karşı sigorta hizmetini devreye sokacaktır. Sizlerin tüm hizmetleri Timuroğlu Nakliyat güvencesi ile kontrol altına alınmıştır.

Taşınma işini gözünüzde büyütmeyin biz paketleme hizmeti vermekteyiz, ama nekadar bu hizmeti versekte evlerinizdeki bazı detaylı eşyaları sizin kadar bilemeyip genel paketleme yaparız, bu yüzden sizin ayrıntılı eşyalarınızı kolilemenizi ve etiketlemenizi tavsiye ederiz.
Taşınma öncesi hazırlık sürecinini rahat organize olabileceğiniz zamana yayarsanız yerleştirme sürecinde rahat edersiniz, taşınacak olan eşyalarınızı uygun ebatlarda kolilere yerleştirip taşınacağınız adreste gerekli yerlere

dilerseniz personelimiz tarafından yerleştirilir.
Paketleme ve Ambalajlama taşınma işleminde önemli bir unsurdur doğru ambalajlama ve nakliye eşyanızın zarar görmemesini sağlar. biz taşınacak olan eşyanın özelliklerine göre hava boşluklu naylon branda, steril sıfır kraft kağıt

ve jelatinli patpatlara ile sarmalama, kolileme yaparız bazı özel spesifik ebatlarda yada özelliklerdeki eşyalar içinse gereken duruma göre çözümler üretir tedarik ederiz
Hassas bazı eşyaların için extra önlemleri almak gerekmektedir örneğin çini, kristal veya buna benzer kırılgan ve değerli eşyalara daha özen gösteririz bu konularda bize hangi eşyanın deerli ve kırılgan olduğu konusunda sizden yardım bekleriz.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Sektörün en eski taşıma şirketi olarak; sizlere bu hizmeti daima en iyi imkanlarla sunmaktayız. Bununla birlikte Profesyonel ekiplerimizce tüm detayını irdeleyerek sistemli ve kolay bir hizmet oluşturmaya çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimize  ev taşımacılığının ne kadar kolay ve zahmetsiz olabileceğini gösterme çabası içerisindeyiz.

Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sektörü de diğer hizmet dalları gibi 2020 ve Covid 19 döneminde büyük yaralar aldı. Yeni yıl ile beraber umut ediyoruz ki güzel bir sene olur ve ev taşımacılığı hizmetleri de eski dinamik ve yoğunluğu yakalar.

Sektörümüzün en eski taşıma şirketlerinin bile sarsıldığı bir yıldan çıkmak umut vericidir. Fakat 2021 yılının da aynı şekilde geçmemesi için bu konuda tüm müşterilerimiz ve meslektaşlarımızın da devletimizin bizlere önerdiği şekilde yaşamamızın gerektiğini aklımızdan çıkarmamalıyız.

Timuroğlu nakliyat firması olarak; 2021 yılında evden eve nakliyat hizmetlerinde aynı tempo ile devam etmek isteriz. Sizlere taşımacılık hizmetlerinde indirimli fiyatlarımızı sunmak isteriz. Hemen tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz. 

Evden Eve Taşıma Hizmetlerinde İndirim Başladı. Hemen Teklif Alabilirsiniz. 

Timuroğlu evden eve nakliyat şirketi olarak özellikle kış aylarına özel ev taşıma hizmetlerimizde sizlere maddi konuda da yardımcı olmaya çalışmaktayız. Sistemli ve güvenilir taşıma şirketi olan Timuroğlu nakliyat bünyesinde çalıştırdığı profesyonel ekibimiz ile her konuda sizlere ev taşıma desteği sağlamaktayız.

Nakliyat

Nakliyat işlerini çok basit gören insanlara şimdi bir ev taşımacılığı nasıl yapılır? sorusuna cevap vereceğiz. Aslında evden eve taşıma genel anlamda basit görünen ama işin ehli olmayan insanlarla yapılmaya çalışıldığında zorlaşan bir hizmet haline gelmektedir. Eğer eviniz taşınacaksa şu konulara dikkat etmeniz gerekmektedir.

  • İlk olarak evinizin taşınacağına karar verirseniz birinci görev nakliyat firmalarından ekspertiz talep ediniz.
  • Yapılan ekspertizler ve verilen bilgiler eşliğinde firma seçiminde dikkatli olmanız gerekmektedir. Yapılan tüm görüşmeleri detaylı bir şekilde sözleşme aşamasına geçirilmesi gerekmektedir. ( Firmamız tarafından ücretsiz ekspertiz olarak yapılmaktadır.)
  • Taşınma işlemlerinde eşyaların yoğunluğu, mesafeler veya farklı durumlara istinaden taşınma süreleri bir gün, iki gün yada birkaç gün sürebilir.
  • Taşınma süreçlerinde mobilyaların, beyaz eşyaların ve elektronik eşyaların söküm, paketleme ve kurulum işlemleri detaylı olarak yapılır.
  • Her zaman kurumsal nakliyat firmaları tarafından yetkili bir personel bulundurmak zorundadır.
  • Sigorta işlemleri ile ilgili olarak nakliye firmaları tarafından gerekli sigorta işlemleri taşınmadan önce yapılır ve müşteriye verilir. Nakliye tarafından iletilmediği taktirde siz talep ediniz.

Firmamız tarafından ev taşımacılığı için kaliteli paketleme malzemeleri kullanmaktayız.