Kurumsal

 
 
Kurumsal taşımacılık devlet kurumları da dahil olmak üzere her türde kurumların taşınma işlemlerinin gerçekleştirildiği bir hizmettir. Toplu stand ve organizasyon alanlarında kullanılacak olan malzemelerin taşınmasında etkili olan bir taşımacılık yöntemidir. Kurumların taşınma işlemlerinin profesyonel olan bir firma tarafından gerçekleşmesi kurum içi bilgilerin korunması için son derece önemlidir. Bazı zamanlarda şirketlerin bulundukları yerden daha büyük bir mekâna geçmelerini gerektirebilmektedir. Firmamız zor ve zahmetli olan bu sürecin altından kolaylıkla kalkabilmektedir. Herhangi bir kaybolma ve çalınma gibi kötü durumlarla karşılaşmamak için diğer taşımacılık türlerinden farklı olarak daha fazla dikkat gerektiren bir hizmettir.
Kurumsal taşımacılıkla hangi kurumlar taşınmaktadır?
Aslında iki gruba ayrılmaktadır.

  1. Kamu kurumlarını kapsayan taşımacılık. Bu grubun içine; hastaneler, okullar, üniversiteler, bankalar ve hukuk büroları girmektedir.
  2. Şirket, ofis, fabrika, fuar gibi kuruluşlar girmektedir.
Kurumsal taşımacılık deneyim ve teknik bilgi gerektirmektedir. Timuroğlu nakliyat olarak, eşyalarda ve evraklarda kayıp olmadan taşınma işlemini planlı ve programlı olarak güvenle geçekleştirmektedir. Firmamız özellikle kurumsal evraklarda gereken önem ve hassasiyeti göstererek tüm eşyaların itina ile taşınmasını sağlamaktadır. Profesyonel olan firmamız, evrakların karışmasını önlemek için işaret sistemi kullanarak paketleme işlemini özenle yapmaktadır. Taşınma işlemleri paketleme, taşıma ve yerleştirmeye kadar geçen süre tecrübeli personel tarafından dikkatle gerçekleştirilmektedir. Firmamızın sistemli çalışması sayesinde nakliye süreside kısalmaktadır. İşini bilen ve uzman olan elemanlarımız gerekli olan mobilya ve elektronik cihazların demontaj ve montaj işlemlerini titizlikle yapmaktadır.

Firmamızın kurumsal taşımacılıkta sunduğu hizmetler nelerdir?
  1. Ücretsiz olarak gönderdiğimiz eksperlerin incelemeleri sonucunda taşıma için bir plan oluşturulmaktadır.
  2. Daha sonra eşyalar sigortalanmaktadır.
  3. Eşyaların paketlenme ve ambalajlanma işlemlerinde düzene dikkat edilerek karışmaması sağlanmaktadır.
  4. Dosyalar, evraklar ve eşyalar yeni yerlerine tekrar yerleştirilirler.

Firmamız hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetleri ile kurumsal taşımacılık sektöründe adını üst sıralara yazdırmıştır. Firmamız müşteri memnuniyetini düşünerek her zaman görev ve sorumluluklarını yerine getirmektedir. Bu sayede sizleri yaşayacağınız zaman sıkıntısından ve her türlü zarardan korumayı amaçlamaktayız. Ayrıca firmamız en iyi ve en kaliteli hizmeti uygun fiyat ayrıcalığı ile sunmaktadır. Taşımada kullanılan araçlarımız, kapalı kasa olarak donanımlı ve büyüktür. Güvenli ve titiz bir şekilde görevlerimizi yerine getirmemiz işimize ve müşterilerimize olan saygımızın kanıtıdır. Başarılı ve kaliteli hizmetin adresi Timuroğlu nakliyattır.