Tunceli Evden Eve Nakliyat

Tunceli Evden Eve Nakliyat

2.12.2017

Tunceli Evden Eve Nakliyat Son zamanlarda ticaret yapan kişilerin nakliye konusunda büyük sıkıntılar yaşadıkları görülmektedir. Meydana gelen problemlerin birçoğu zaman ve güvenlik konularında yaşanan sıkıntılardan dolayı olmaktadır. Firmaların ürünlerinin taşınması sürecinde dikkat edilmemesi durumun bu gibi problemlerle sıklıkla karşılaşmaktadır. Özellikle tekstil sektörü içerisinde bu durumla daha çok karşılaşıldığı dikkatleri çekmektedir. Tekstil ürünlerinin son derece narin olduğundan dolayı bu konudaki nakliyelerde çok daha dikkatli olmak gerekmektedir. Tunceli Evden Eve nakliyat sunduğu hizmetlerle tekstil taşımacılığında liderliğini korumaktadır.  

Şirketin sahip olduğu 15 araçlık filosu içerisinde sadece tekstil ürünleri taşımacılığı için tasarlanmış araç bulunmaktadır. Bu aracın tamamen tekstil alanında hizmet vermesi için tasarlanmış olması dikkatleri çekmektedir. Aracın taşıma bölümü kapalı sistem olarak tasarlanmıştır. Tekstil ürünlerinin zarar görmesini ve kırışmasını engellemek için askılı tekstil taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Araçta bulunan askı bölmeleri sayesinde tüm tekstil ürünleri büyük bir kolaylıkla asılabilmektedir. Bunun yanı sıra Tunceli Evden Eve nakliyat diğer tekstil ürünlerini de özel olarak paketleyebilmektedir. Bu şekilde en küçük tozdan bile ürünler korunmaktadır.  

Sahip olunan teknoloji ve deneyimli kadroyla birlikte tüm işler çok kısa bir süre içerisinde bitirilebilmektedir. En hızlı ve en güvenilir bir şekilde istenilen tüm noktalara en ekonomik şekilde nakliye hizmeti verilmektedir. Ayrıca istenildiği takdirde ürünler sigortalanabilmektedir. Hem Tunceli Evden Eve nakliyat güvencesi hem de sigorta güvencesiyle ürünler tamamen korunmaktadır.