Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat İnsanların gözünde büyüyen taşınmak, bu işi yapan nakliyat firmaları sayesinde kolaylaşmaktadır. Timuroğlu nakliyat; planlı ve programlı bir şekilde deneyimli kadrosuyla evden eve nakliyat hizmetini sorunsuz bir şekilde uzun yıllardır vermektedir. Eşyalarınız kırılmadan ve hasar görmeden taşınmaktadır.

Peki, evden eve nakliyatın önemi nedir?
İster kiracı, ister ev sahibi olsun insanlar daha iyi bir semt, daha iyi bir okul ya da işlerine daha yakın olması gibi farklı nedenlerden dolayı taşınmaktadırlar. Bu onlar için sıkıcı ve karmaşık gelebilmektedir. Bazıları içinse zaman kaybı olmaktadır. İşte tam bu noktada bu hizmeti veren firmalar önem kazanır. Nakliyat firmaları bütün bu işleri sizin için kolaylaştırmaktadır.

Firmamız taşınırken nelere dikkat etmektedir?
 
  • Eşyaların tümü uygun bir şekilde paketler ve kutular halinde araca yerleştirilecek konuma getirilmesi
  • İşini bilen elemanlarımız tarafından eşyaların sökülmesi
  • Eşyaların kırılmayacak şekilde paketlenmeleri
  • Yolda oluşabilecek kazalara karşı eşyaların dikkatli bir şekilde araca yerleştirilmesi 
  • En kısa zaman da adrese teslim
  • Bina da asansör yoksa portatif asansör kurulması
  • Paketlerin itina ile dikkatli bir şekilde eve taşınması
  • Eşyaların belirlenen yerlerine yerleştirilmesi
Montajlar yapıldıktan sonra kontrollerin yapılarak işin tamamlanmasıdır.
 
Eşyaların sigortalanarak hasarsız bir şekilde taşınması evden eve nakliyat firmalarının sağladığı kolaylıklardandır. Güvenli, kolay ve zamanın da teslim hizmetini firmamız en doğru şekilde yapmaktadır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle, taşınma hizmetini gelişen teknolojiyi kullanarak,  en iyi ve en kaliteli şekilde sunmaktayız. Timuroğlu nakliyat; vermiş olduğu hizmetlerle yurt içinde sayılı olan önemli firmalar arasına girmiştir. Ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz, kapalı kasa olan araç filomuz, uzman personelimiz, güvenle ve özenle taşıma anlayışımız, kolay iletişim, yetki belgelerimiz ve sigorta anlayışımız bizi diğer nakliyat firmalarından ayıran özelliklerimizdendir. Müşterilerimizde oluşturduğumuz güvenle firmamıza gelen yoğun taleplerden dolayı guru duymaktayız.
 
Firmamız Timuroğlu Nakliyat eşyalarınızı en az sizin kadar önemsediği için özen göstererek dikkatli bir şekilde taşımaktadır. Geniş paketleme ürünlerimiz ile eşyalarınız da kırılma, zedelenme olmayacaktır. Ayrıca geniş müşteri portföyümüzle evden eve nakliyat hizmetini hiçbir sıkıntı olmadan vermekteyiz. Prensiplerimizden ödün vermeden kaliteli çalışma anlayışımız ile daha iyi olma yolunda ilerlemekteyiz.