Sehirlerarasi Nakliyat

Sehirlerarasi Nakliyat

İnsanlar çeşitli nedenlerle başka bir şehre taşınmak durumunda kalabilmektedirler. Uzun mesafe de taşınma oldukça zahmetli bir iştir. Şehirlerarası nakliyat hizmetini profesyonel olarak yapacak olan firmalardan yardım alarak zamandan, iş kaybından ve gereksiz kaygıdan kurtulabilirsiniz. Taşınmak için gerekli olan plan, program, dikkat ve özenli olmaktır. Bunların hepsi firmamızda bulunmaktadır.
Şehirlerarası nakliyat ile istediğiniz her durumda, istediğiniz yere, eşyalarınız araçlarımızla güvenle taşınmaktadır. Firmamız yeni taşınma sistemlerini bünyesine alarak başarılarını daha ileriye götürmektedir. Burada dikkat gerektiren en önemli husus araçların uzun yol için hazırlanması ve tasarlanmasıdır. Eşyalarınız araçlara özenle ve itina ile yüklenerek giderken zarar görmemesi için sabitlenmektedir. Gerekli yönlendirme, çalıştırma adına yetkililerimiz yaptıkları plan ve programlar doğrultusun da işin başından sonuna kadar takip etmektedirler. Ayrıca tüm eşyalarınız herhangi bir hasara karşı sigortalanmaktadır.

Taşınma işleminde firmamızı neden tercih etmelisiniz?

Geniş araç filomuzdan, uzman kadromuzdan, hızlı ve güvenilir olmamızdan, dikkatli, bilgili ve disiplinli hareket etmemizden dolayı tercih edilmekteyiz.
Taşınma işleminde firmamız nasıl bir yol izler?
Öncelikle evdeki eşyalar ekibimiz tarafından incelenerek, gerekli olan ekipman ve malzemelere karar verilir. Eşyalar tiplerine göre ayrılarak paketlenerek listelenir. Ayrıca gerekli olan tüm kayıtlar tutularak taşınması için hazır hale getirilir. Daha sonra dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirilerek güvenle teslim edilmek üzere yola çıkılır.

Firmamız verdiği tüm hizmetlerinde teknolojiden yaralanmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti için her şeyin daha iyi ve güzel olması için takım ruhuyla özverili bir şekilde çalışmaktadır. Geniş servis ağımız sayesinde yurt içinde tüm bölge ve şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmaktayız.  Mesafelerin uzun olması, eşyaların doğru ve özenle ambalajlanması, de monte ve monte işlerinin yapılması firma ile müşteri arasındaki memnuniyet açısından önemli olmaktadır. Timuroğlu nakliyat; müşterilerinden aldığı güçle her yere eşya taşımanın mutluluğunu yaşamaktadır. Bu sektördeki lider firmalar arasında olmanın verdiği gururla üzerimize düşen tüm sorumluluklarımızı yerine getirmekteyiz. Firma olarak sürekli kendimizi yenilemekteyiz. Teknolojik olarak bütün yenilikleri takip etmekteyiz. Elinizi bir şeye sürmeden, tüm taşınma işlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz. Firmamız çalışan kadrosuyla geniş bir aile olmanın sevincini yaşamaktadır.